Nasze cele

Celem AB developer jest budowa nowoczesnych, funkcjonalnych i inteligentnych domów w najlepszych lokalizacjach. Dbamy o to by oferować naszym klientom możliwie jak najwięcej. Dlatego też staramy się by nasze inwestycje zlokalizowane były w miejscach gwarantujących jednocześnie bliskość miejskiej infrastruktury i dobre połączenia komunikacyjne ze spokojem i komfortem typowym dla urokliwych zakątków otoczonych naturą. Uważamy, że codzienny kontat z przyrodą jest bardzo ważny w życiu każdego człowieka, stąd podnejmujemy starania by zapewnić go jak najwięcej.
Jako firma śmiało patrząca w przyszłość i wykorzystująca najnowsze rozwiązania technologiczne już dziś wychodzimy przed szereg i wyposażamy wszystkie nasze domy w system inteligentnego domu. W ogromnym stopniu wpływa on na komfort mieszkańców, pozwala na zarządzanie domem w prosty sposób, z poziomu urządzenia mobilnego. Dzięki zastosowaniu tej technologii mamy także kontrolę nad wszystkim co dzieję się w naszym domu nawet podczas dłuższej nieobecności.

Aktualna inwestycja Sowia Strefa w Puszczykowie

Priorytetem ABdeveloper jest zapewnienie mieszkańcom maksimum komfortu i prywatności przy jednoczesnym pełnym bezpieczeństwie