Co wyróżnia Sowią Strefę?

Doskonała lokalizacja. Puszczykowo położone jest na skraju Wielkopolskiego Parku Narodowego, w odległości zaledwie 12 kilometrów od Poznania. Bliskość dzikiej przyrody pozwala przenieść się do innego świata i odpocząć od miejskiego zgiełku. To doskonałe miejsce dla osób lubiących aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Klimat puszczy i niewielka odległość od miejskich atrakcji tworzą niezwyle udaną kombinację.

System inteligentnego domu. System inteligentnego domu to rozwiązanie, które w niewyobrażalny sposób zwiększa wygodę mieszkańców. Przy współpracy z firmą FIBARO, ogólnoświatowym producentem systemów inteligentego domu, wyposażamy nasze domy w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Pozwalają one na zarządzanie domem w bardzo prosty sposób, dzięki zastosowaniu urządzeń mobilnych. Nowy poziom komfortu dostępny w standardzie wyposażenia domu.

Basen. Basen w ogrodzie to marzenie wielu z nas. Odpowiednio zaprojektowany i wyposażony w innowacyjne systemy czyszczenia wody pozwala na wypoczynek i zabawę bez zmartwień. ABdevelper wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oferuje basen w standardzie.

Architektura. Nowoczesna architektura i wysoka jakość materiałów budowalany to cechy wyróżniające nasze inwestycje. Chcąc sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów stosujemy najlepsze, wysoko zaawansowane technologicznie materiały od renomowanych producentów. Dzięki współpracy z najlepszymi światowymi architektami nasze domy są zaprojektowane na dostarcznie maksimum wygody i komfortu.

Inwestycja

Oferta


Segment C

powierzchnia: 114,34 m²
powierzchnia działki 430 m²
ilość pokoi: 4
ulica: Czarnieckiego

Segment D

powierzchnia: 114,34 m²
powierzchnia działki 430 m²
ilość pokoi: 4
ulica: Czarnieckiego